polecamy

redeczkrukowy.pl: „Nasza strona poświęcona jest pięknej, kujawskiej wsi, jej historii, ludziom którzy tu, i w okolicy, mieszkali.Miłość do tego miejsca wyrażamy przez publikacje naszego Wydawnictwa a materialną pamięć, dzięki hojności mieszkańców, utrwalamy w naszych dwóch muzeach: Muzeum Techniki Rolniczej i Gospodarstwa Wiejskiego i Kujawskim Muzeum Oręża, Nauki i Techniki.”


uroczedzialki.pl: „Jesteśmy prężnie rozwijającym się działem handlowo – inwestycyjnym firmy KFMR KRUKOWIAK Janusz Borkowski, który rozszerzył swoją działalność o handel nieruchomościami. Kluczem naszego sukcesu jest, jedna z największych w Polsce, baza nieruchomości. W swojej ofercie posiadamy działki budowlane, siedliskowe, rolne oraz rekreacyjne położone na tle malowniczych krajobrazów polskich jezior, łąk i lasów. Nadto oferujemy dwory i pałace w pięknym otoczeniu parkowym, mieszkania oraz bloki mieszkalne. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych propozycji.”


krukowiak.net: „Kujawskie Centrum Naturoterapii – to droga ku odzyskaniu zdrowia. Całkowite oczyszczenie organizmu wg najnowszych osiągnięć Medycyny Naturalnej.”

Comments are closed